Kaş Laminasyonu Nedir, Ne İşe Yarar?

26 Oca

Cilt bakımı, makyaj ve saç söz konusu olduğunda her zaman daha fazlasını yapmak isteyenlerden olabilirsiniz. Güzellik sırrınıza bir yenisini ekleyeceğiniz yeni tarz daha az uygulamaya ihtiyaç duyarak hepsinden daha iyisi yapmak olabilir.

Kaşlarını doldurmaya veya şekillendirmeye çok fazla zaman harcıyor ve artık bu rutini değiştirmek mi istiyorsunuz? Öyleyse kaş laminasyonu tam size göre bir uygulama olabilir. Sosyal medyada, televizyonda hepimizin gördüğü o mükemmel dolgun ve kabarık kaşlara sahip olmak kaş laminasyonu ile mümkün. Sorunsuz, dolgun görünen kaşlar için kaş laminasyonunu değerlendirebilirsiniz.

Kaş Laminasyonu Nedir?

Kaş laminasyonu, kaş kıllarının çeşitli uygulamalar ile şekillendirilmesi olarak bilinir. Düzensiz kaş görünümünden kurtulmak amacıyla tercih edilir. İnce kaşların daha dolgun görünmesine yardımcı olabilir. Dolgun kaşları ise daha kabarık göstererek görünümü iyileştirebilir.

Kaş Laminasyonu İşlemi Ne Kadar Sürer?

İğne gerektirmeyen ve tamamen ağrısız olan kaş laminasyonu yaklaşık 30-45 dakika süren bir işlemdir. Kaş stilisti kaşları şekillendirerek sabitleme işlemi için gerekli ayarlamaları yapar. Böylece şekillendirmesi tamamlanan kaş kıllarının yalnızca taranması hoş görünmesi için yeterli oluyor.

Kaş Laminasyonu Kalıcı mıdır?

Kaşlara laminasyon uygulaması yapıldıktan sonraki 6-8 hafta rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu süreçten sonra kaş kıllarında dökülme veya yön değiştirme gibi sorunlar gözlemlenmez. Onun yerine kaşların önceki haline dönmesi söz konusudur. Dilerseniz işlemi yenilemeniz mümkün.

Kaş Laminasyonu Maliyeti Ne Kadardır?

Kaş laminasyonu uygulamasının yapıldığı kliniğe veya salona bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Ayrıca kaş laminasyonuna ek uygulamalardan da yararlanmak isteyebilirsiniz. Örneğin kaş rengi değişikliği tercih edilebilir. Görünmez bebek kaş kıllarınız dahil renklendirmek daha dolgun görünümü de olumlu etkileyebilir.

Gün içerisinde çok daha az çaba sarf ederek hazırlanmayı daha kolay hale getirecek kaş lanimasyonu kaş ürünlerine duyduğunuz ihtiyacı azaltmanıza ve kendinizi daha güvende hissetmenize yardımcı olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir