Kefir ile Hızlı Zayıflama

6 May

Sütün mayalandırılması ile olur. Ekşi bir tadı olsa da bedene büyük yarar sağlar. Yoğurtla aynı benzer özelliklere sahip. Ferahlatıcı etkisi yüksek. Mineral ve vitamin açısından yüksek bir değere sahip. Kalsiyum ve magnezyum özellikle yüksek. Bedende bulunan yağlardan daha hızlı kurtulmanıza yardım eder. Hücre gelişiminizi sağlar ve fosforun bedeninizde olmasına yardımcı olur.

Mucize Kefir ile Hızlı Zayıflayın

Kefir ile Hızlı Zayıflama
Kefir ile Hızlı Zayıflama

Bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Hipertansiyonu önler. Kolesterolü düşürür. Kemik erimesini büyük ölçüde önler. Toksinlerden daha hızlı kurtulur ve kısa sürede kilo verirsiniz. Bedenin daha sağlıklı olması için düzenli olarak günde bir su bardağı içmeniz önerilir.

Kefiri evde kendiniz yapabilirsiniz. Doğal süt almanız çok önemli. 24 saat beklemesi gerekir. Aktardan alacağınız kefir mayasını sütün içine katın ve bekleyin. Buzdolabında üç gün muhafaza edilir. Yoğurt ve kefir her zaman bedenin daha hızlı toplanmasını sağlar. Diyetlerde mutlaka önerilir. Yağlardan daha çabuk kurtulur ve istediğiniz forma kısa sürede girersiniz. Kefir ile gelen mucizeye her zaman tanık olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir