Parlak Mavi İle Ev Dekorasyonu

8 May

Ev dekorasyonuna enerji katacak öğeler, her zaman için evi daha yaşanılabilir kılar. Bu değişmez bir kuraldır. Bu kurala uygun hareket etmek ise, sizi hayatınızda mutlu kılacaktır. Şöyle ki, evinizle alakalı bazı değişiklikler ön görüyorsunuz, burada salt olarak eşyaların yer değişikliğinden bahsetmiyoruz, daha detaylı bir değişiklik.

mavi dekor
mavi dekor

Mutluluk Sizi Orada Bekliyor

O vakit, kafanızda yer etmiş bazı düşüncelerden kurtulmalısınız. Nedir onlar mesela? Bazı tabular vardır, bu obje burada olacak gibi, bunun aksi bir davranış izleyin. Bu, duvar renklerinde de sizin karşınıza çıkacak. Parlak mavi bu renkler arasında yer alıyor. Duvarınızda değil sadece, yer döşemelerinizde bile bu renge izin verebilirsiniz.

mavi dekorasyon
mavi dekorasyon

Mavi, huzuru temsil eden bir renk olarak çıkıyor karşımıza. Parlaklık ise, görsellik katıyor adeta. Başta da dediğimiz gibi, bazı tabuları yıkmak gerekiyor. Duvar rengi ya beyaz olur ya da beyaz olur inanışından ise, mavi huzur verir, denizi hatırlatır, ege sahillerini yansıtır demek gerekiyor. Düşüncelerinizle, dekorasyonunuza yön verin. Mutluluk sizi orada bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir