Kırmızı Ayakkabı Nasıl Giyilir?

23 Eyl

Kırmızı ayakkabılar özellikle yaz aylarında bayanların daha pozitif ve enerjik bir imaja sahip olmaları için tercih ettikleri ayakkabı modelleridir. Fakat kırmızı ayakkabının doğru şekilde kombinlenebilmesi için bazı noktalara dikkat edilmelidir.

ayakkabı
ayakkabı

Kırmızı renkli ayakkabınız ile birlikte kırmızı bir elbiseyi giyebilirsiniz. Farklı renklerde aynı rengi tüm stilinizde kullanmanızın büyük bir yanlış olmasının aksine, kırmızı bu kombin için oldukça uygun bir renktir.

kırmızı süet
kırmızı süet

Kırmızı Ayakkabı ve Kumaş Pantolon Uyumu

Canlı bir renk olan kırmızıyı diğer canlı ve ışıltılı renkler ile kombinlerseniz biraz fazla göz yorucu ve karmaşık bir imaj yaratmış olursunuz. Kırmızı ayakkabı giyeceğiniz zaman aksesuar ve diğer kıyafetlerinizin daha sade ve koyu renklerden oluşmasına özen göstermelisiniz.

kırmızı
kırmızı

Resmi günlerde kırmızı ayakkabı giymek istiyorsanız şık topuklu modellerini giyebilirsiniz. Kırmızı topuklu ayakkabı ile birlikte siyah ve dar kesimli bir kumaş pantolon giyerek şıklığınızı yakalayabilirsiniz.

Babet, Oxford ya da diğer modelleri ise yaz aylarında renkli ve desenli elbiseleriniz ile birlikte giyebilirsiniz. Kot pantolonlar ise kırmızı ayakkabıların bir diğer uyumlu parçasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir