Kısa Etekleri Kaldırın, Uzunlara Yer Açın

18 Eki

Hanımların vazgeçemediği kıyafetlerden birisi de kuşkusuz eteklerdir. Kadınların simgesi olan bu kıyafet türü uzunlu kısalı pek çok biçime ve tarza girebiliyor. Özellikle çekici olmak isteyen hanımların tercihi genellikle kısa eteklerden yana oluyorken bu sezon ne yazık ki kısa eteklerin alıcıları bir hayli azalacağa benziyor. Bileklere kadar uzun etekler vitrinleri süslemeye başladı bile. Postallar ve kısa botlarla kullanılabilen bu etekler çok şık görünmenize yardımcı olur.

etek
etek

Uzun Etekler, Göbeği Açık Bluzlar

Modacılar her yıl farklı dönemlerde düzenlenen moda haftalarında birbirinden tarz kıyafetlerini kıyasıya podyumda yarıştırıyor. Özellikle eteklerde marjinal bir hava yakalamayı amaçlayan modacılar, renklerin ve desenlerin etkisinden kurtulamıyorlar. Modern çizgilerin yanı sıra vintage kıyafetleri günümüze uyarlayan moda tutkunları farklı görüntüleri ile tam not almayı başarıyor.

etek kombini
etek kombini

Bileklere kadar uzun etekler, göbeği açık bluzlar harika kombinlerdir. Bu sonbaharın kurtarıcı kombinleri arasında yer alan feminene daha yakın bu tarzlar sayesinde sizde hem şık hem rahat hem de kadınsı görünebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir