Küçük Evleri Dekore Etme Taktikleri

28 May

Dekorasyon bir evin en önemli olayıdır. Bir ömür boyu yaşayacağınız evinizin dekorasyonunu iyi bir şekilde yapmalısınız. Ama bu konuda bazı dezavantajlarınız olabilir. Bunlardan en belirgini de küçük bir evdir. Küçük bir eve sahipseniz şayet dekorasyon yapma alanınız biraz daralacaktır. Bundan dolayı da küçük tavsiyelere ihtiyacınız var.

ev dekorasyonu
ev dekorasyonu

Renklerin Gücünü Kullanın

Küçük ya da kutu gibi bir ev. Nasıl betimlerseniz betimleyin. Küçük bir eviniz varsa aslında daha şirin bir ev profili oluşturma olanağınız oluşacaktır. Küçük olan bir evde renkleri ön plana çıkarmak önemlidir. Renkler bir evin her şeyidir. Bu yüzden evinizin duvarlarının rengini canlı tutmaya bakın. Karamsar ve koyu renkler tercihiniz olmasın. Canlı renkler her zaman idealdir.

küçük ev dekoru
küçük ev dekoru

Eşya konusunda da dikkatli olmalısınız. Büyük ve kaba eşyalar evinizin herhangi bir odasında çok iri duracak ve de alanı iyice darlaştıracaktır. Bu yüzden yine renkli ve küçük eşyalar kullanın. Odaları doldurmanın alemi yok. Önemli olan modaya uyumlu ve rengi açık eşyalar tercih etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir