Medcezir Veda Etti

5 Oca

Ay Yapım’ın imzasını taşıyan Kanal D’nin sevilen dizisi Medcezir ekranlara veda ediyor. Başrollerde Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü, Barış Falay gibi ünlü ve başarılı isimlerin yer aldığı dizi 74. bölümü ile ekranlara veda ediyor ve büyük macera başarılar dolu bir geçmiş ile sona eriyor.

Medcezir Veda Etti
Medcezir Veda Etti

Dizinin Finalinde Neler Olacak?

Son bölümde Mert, Mira’nın gözlerinin önünde ölümden dönüyor. Mert’i gözlerinin önünde bu şekilde gören Eylül ise derinden etkilenmiştir. Mert’de bu durumu fırsat bilerek sürekli olarak Eylül’ü yakınlarında tutarak onu etkilemeye çalışmaktadır. Eylül’de Mert’e karşı olan öfkesini ve kırgınlığını görmezden gelerek Mert ile birlikte geçireceği birkaç saatin tadını çıkartmaya çalışır.

Medcezir Veda
Medcezir Veda

Diğer yandan Sude, Mira ve Yaman’ın özel düğün gecesi ile ilgili planlarını anlattıkça, iki aile arasındaki gerilim yükselmeye başlar. Orkun’un üzerinde silah taşıdığı ise kulaktan kulağa herkese yayılmaya başlamaktadır. Yaman, Orkun’dan gelebilecek bütün tehlikelere karşı kendisini tetikte ve tedbirli şekilde tutmaktadır. Orkun’da Yaman’ı sürekli olarak üzerine püskürtmek için elinden ne geliyorsa yapmaya devam etmektedir.

Mira ise, Yaman’In sürpriz doğum günü partisinde kendisini bulmuştur. Tüm heyecanıyla ortalıkta koşturmakta olan Orkun ise, geçmiş dönemlerde canını yakan herkesten intikamını alarak ilerlemeye devam etmektedir. Yaman ise kendisi için hazırlanmış olan tuzaktan habersiz bir şekilde sonuna doğru ilerlemektedir.

Gizli şekilde düzenlenen bu intikam planları ise her şeye rağmen doğum günü partisinde duyulmaya başlar ve olaylar gelişir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir