Müziklerinizi Winamp ile Dinleyin

26 Şub

Uzun yıllardır dünya üzerinde en fazla kullanılmakta olan müzik çalar programı Winamp’ı kullanarak tüm ses ve video dosyalarınızı kaliteli bir şekilde oynatabilirsiniz. Kurulum esnasında sizlere sunulan seçeneklere göz atarak kişisel ayarlarınızı da yapabilirsiniz. Winamp kullanarak oynatmak istediğiniz ses ve video formatları, Winamp’ın sağ klik tuşuna Winamp ile oynatma butonu getirilmesi gibi pek çok farklı ayara kurulum esnasında erişebilirsiniz.

Winamp’ta yer alan kullanıcı arayüzü ise bu programın uzun yıllardır lider olmasının asıl sebepleri arasında yer alıyor. Kullanışlı ve işlevsel bir arayüze sahip olan Winamp, oynatmak istediğiniz dosyalar üzerinde tüm ayarları yapabilmenizi de sağlıyor.

Çalma listeleri, ekolayzır ve dosyaların kapatılıp açılması gibi işlemler tek bir tıklama ile yapılabiliyor. Winamp indir bağlantılarından ücretsiz olarak indirebileceğiniz programı bilgisayarınızın temel medya oynatıcısı olarak kullanabilirsiniz.

Winamp Hangi Formatları Destekliyor?

Bilgisayarlarda yer alan neredeyse bilindik bütün medya formatlarını sorunsuz olarak açabilen Winamp, sabit diskinizde yer alan video ve ses formatlarını kurulumdan sonra tarayarak sizler için oynatılabilir hale getirmektedir. Ayrıca Winamp’ın içerisinde yer alan özel radyo bölümünden yararlanarak yeni sanatçılar ve müzikler de keşfedebilirsiniz.

Geniş ses ve video düzenleme ayrıcalıklarına erişebileceğiniz Winamp programını indirmek istiyorsanız http://www.sonsurum.net/winamp adresini ziyaret ederek Winamp indir bağlantılarından programa ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Son sürümü ile gelen pek çok farklı yenilik Winamp’tan maksimum verim alabilmenizi sağlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir