Oturma Odanızı Puf Sehpa ile Farklı Kılabilirsiniz

7 Eki

Ev dekorasyonunda yeni ve farklı fikirler yaratmak ve bu fikirleri uygulamak için mutlaka dekoratör olmak gerekmiyor. Evinizin genel havasına uygun aksesuarlar seçerek evinizi daha modern, daha şık ve göz alıcı bir mekan haline getirebilirsiniz. Şimdi size son yıllarda kullanımı yaygınlaşan bir dekorasyon unsurundan bahsetmek istiyoruz, puf sehpalar. Oturma odasında ya da salonda kullanılan puf sehpa hem çok şık hem de gösterişli bir eşya. Kullanıldığı mekanda farklı bir ambiyans yaratan bu sehpayı farklı şekillerde kullanarak yeni ve moder bir çizgi yakalayabilirsiniz.

puf sehpa
puf sehpa

Puf Sehpa ve Dekorasyon Fikirleri

Puf sehpaların en önemli özelliği aynı zamanda koltuk olarak kullanılmasıdır. Bu nedenle puf sehpa ile mekanı daha geniş göstermeniz mümkündür. Çift amaçlı kullanılan puf sehpalar oturma odası için ideal bir seçimdir. Rengini oturma grubunuzla uyumlu seçerek bütünsellik da sağlayabilirsiniz.

sehpa
sehpa

Tekerlekli puf sehpaları kullanım amacına göre istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Puf sehpaların üzerine yerleştirilen mobilya sehpa mekanda farklılık yaratmak isteyenlerin tercih ettiği bir stil. Her iki sehpanın da hareket edebilme özelliğine sahip olması ayrı ayrı kullanma imkanı da sağlar. Geniş bir oturma odanız varsa iki puf sehpayı yan yana koyarak mekanı daha işlevsel kılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir