Özel Tasarımlı Yük Zincirleri

22 Mar

İstenilen boy, ebat ve tonajlarda imalatı mümkün olan yük zincirleri kalitesiyle sizleri yarı yolda bırakmaz. Özelliklerini belirttiğiniz modelleri uygun ölçülerde tasarımları mümkündür. Grade 8 ve 10 kalite zincirinden imalatı yapılır. Bacak sayısı istenilen çeşitlerde imal edilir. Zincir kancalarında pimli ve gözlü zincir kancaları kullanılır.

yük zincirleri
yük zincirleri

Yük Zincirleri ve Kampanyaları

Zincirlerin en önemli özelliklerinden olan kısaltma kancalarının takılabilir özellikte olmasıdır. Yük zincirleri farklı ve özgün tasarımlarıyla müşteri isteği doğrultusunda eklemeler yapılan türlerdir. Zinciri, ek kilidi, kanca ve diğer tüm ekipmanları kaliteli olarak tasarlanmış ürünlerdir.

yük zinciri
yük zinciri

Yük Ürünleri SDL Marka Kalitesinde

Yük zincirlerinin tüm malzemeleri test sertifikasından geçmiştir. Mevcut zincirlerinize kısalta kancaları da monte edilir. SDL marka kalitesinde yer alan ürünlerin hepsi dayanıklı ve uzun yıllar kalitesinden ödün vermeyen ürün gruplarıdır. Müşteri odaklı çalışma sistemiyle sizlere uygun kampanyalı fiyatlar tüm ürünler için geçerlidir. Her boy ve ebatta tasarlanmış modellerle işleriniz kolaylaşacak ve kaliteli ürünlerle rahat çalışma keyfine varacaksınız. Detaylı resimlerle ürünler hakkında görsel bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.