Saç Kaynak Yapımı Nasıl Olur?

16 Eki

Saçlarınızın daha hacimli ve uzun görünmesini istiyorsanız en iyi yöntem saç kaynaktır. Mikro saç kaynak nasıl yapılır ve etki süresi ne kadardır, kaynak yaptırmak isteyenlerin ilk merak ettiğidir. Saçlarınıza zarar vermeyen özel silikon maddesi kullanılır. Saç dipleri zarar görmeden titizlikle saçlarınıza işlem uygulanır. Saçlardan istediğiniz zaman çıkartılır.

Saç Kaynak Yöntemleri ve Yapımı

Saçlarınıza hangi kaynak yöntemini istiyorsanız yapım aşamaları farklı olur. Halka kaynak yönteminde herhangi bir yapıştırıcı kullanılmaz. Özel titanyumlu tokalarla saçlarınıza tek tek kaynak eklenir. Mikro jel ve diğer kaynak yöntemlerinde ise özel makine ve kremler kullanılır.

saç kaynak
saç kaynak

Modern tasarımlı saç kaynak yöntemleri ile saçlarınız daha canlı hale gelecek. 7 ya da 8 ay gibi bir süre rahatlıkla kullanabilir ve denize girebilirsiniz. Saçlarınızı yıpratmayan özel teknoloji kullanılır. Kısa sürede istediğiniz saç kaynak yöntemlerinden birini yaptırarak daha güzel bir görünüme kavuşma vakti. Saç kaynak yapılırken saçlarınıza özel bakımlar uygulandığı için yıpranan saçlarınız da korunur. Sağlıklı ve gür saçlara kısa sürede kavuşursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir