Sarılar İnşaat Mevsim İstanbul Projesi

15 Mar

Ferah, geniş ve lüks yaşam alanlarını öne çıkartan loft daire konsepti projesi olan Mevsim İstanbul projesi aynı kat sayısına sahip olan üç blok üzerine konumlandırılıyor. Toplam olarak 6 bin 972 metrekare alan üzerine yapılan proje içerisinde ortalama 3 bin 500 metrekarelik alan peyzaj alanı olarak değerlendiriliyor.

Eşsiz bir Belgrad Ormanı manzarasına sahip olan 30 adet loft daire ve 4 adet ticari ünite ile birlikte toplam 187 konutun bulunduğu Mevsim İstanbul projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden oluşturulan üç ayrı daire alternatif bulunuyor. 2.95 metre tavan yüksekliği olan lüks daireler, konut satın alanlara son derece ferah bir yaşam alanı sunuyor.

sariyer-mevsim-istanbul

Lüks Loft Daire Seçenekleri

Aile yaşam hayatına uygun olan projelerdeki lüks loft daireler, yatırımcılarına en üst standartlarda bir yaşam vadediyor. Sunduğu ayrıcalıklar ile konut alıcılarına iyi bir yatırım yapabilme imkanı sunan Mevsim İstanbul projesi, mimari yapısı ve 1. sınıf kalitedeki malzemeleri ile bölgedeki en güvenilir ve estetik görünümlü projeler arasında yer alıyor.

Bütün detayların ayrı ayrı projelendirildiği Mevsim İstanbul’da 9 metrelik tavan yüksekliği ve 60 metrekare genişliğinde lobiler yer alıyor. Her bir daireye özel olarak tahsis edilen 3 metrekare büyüklüğündeki depolar ve bütün blokların en üst katında yer alan toplam 400 metrekarelik ortak kullanıma açık seyir terası ise projenin en ilgi çekici yanı oluyor.

Modern Yaşam Alanları

Geniş bir peyzaj ve yeşil alanı olan Mevsim İstanbul’da aynı zamanda çocuk parkı, yüzme havuzu, mini futbol sahası, fitness merkezi, sauna, toplantı odası, masa tenisi, basketbol sahası, otopark, dinlenme alanları gibi alternatifler sunuluyor.

Mevsim İstanbul ve diğer yeni konut projeleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için https://gayrimenkulprojeleri.net/istanbul/kagithane/mevsim-istanbul-139-projesi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir