Sokak Modasında Shift Elbise Modelleri

3 Ağu

60’ların elbise modelleri olan shift elbise, düz kesimi ve sade modelleriyle sokak modasına bir başka canlılık sağlıyor. Tek parçadan oluşan modellerin hepsi ilginç desenlerde.

shift elbise
shift elbise

Kolay elbise modelleri arasında yer alan bu tarz ile hazırlanmanız kısa sürede gerçekleşir. Etnik desenli modeller ise sizleri bohem tarzına sokacak.

Çizgi Desenli Shift Elbiseler

Çizgiler bu sezon tüm elbiselere özel bir canlılık getirdi. Beyaz rengin üstünde farklı çizgilerle elbiselere hayat geldi. Spor ayakkabıyla giyebileceğiniz gibi babet ve kısa topuklularla da uyum sağlar. Tüm renkleri elbise modellerinde bulabilirsiniz. Gece davetlerinde metalik renkler tercih ediliyor.

çizgi desenli shift elbise
çizgi desenli shift elbise

Kot kumaşlara farklı bir tarz getiren shift elbiseler rahatlığı da sağlıyor. V yakalı veya bisiklet yakalı modellerini tercih ederek kendinize tarz yaratmanız mümkün. Şile bezlerinde de bu sezon bu modelleri görebileceksiniz. Yaz ayı ve plajlar oldukça canlı geçecek.

siyah çizgi desenli shift elbise
siyah çizgi desenli shift elbise

Siyah renkten vazgeçmeyenlerse özellikle metalik tonlarda ayakkabı modellerinden yana tercihlerini kullansınlar. Elbiseleri düz ya da desenli seçebilir ve farklı aksesuarlarla canlandırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir