Doğum Hikâyenizi Anne Adayları ile Paylaşmaya Ne Dersiniz?

4 Ağu

Her kadın bebeği karnına düştüğü anda değil kalbinde hissettiği anda anne olur. Bebeğin ilk haftalarında bundan habersiz bile olsa sonralarında bu durumu öğrendiğinde dünyalar hem onun hem de baba adayının olacaktır.

Baba adayları içinde her ne kadar heyecanlı bir durum olsa da en büyük stresi, heyecanı, mutluluğu ve endişeyi anne adayı yaşar. Özellikle ilk hamileliklerde daha tecrübesiz olan ve doğumdan oldukça korkan anne adayları bu dönemlerini deneyimli annelerden alarak rahatlamaya çalışır.

Doğum Hikâyeniz ile Yaşadıklarınızı Anlatın!

Siz de bizim aracılığımız ile doğum hikâyeleri bölümde gebeliğiniz boyunca yaşadıklarınızı diğer anne adaylarına anlatabilir ve onları biraz olsun rahatlatabilirsiniz. Gebeliğinizde neler yediğiniz, hangi sorunlar ile karşılaştığınız, doğumunuzu hangi yöntem ile yaptığınız, bebeğinizin doğumdaki sağlık durumu, kaç saat doğumda kaldığınız ve bunun gibi pek çok soruya cevap vererek tecrübesiz anne adaylarının sizi örnek almalarını sağlayabilirsiniz.

doğum hikayeleri
doğum hikayeleri

İsteğiniz üzerine isimsiz olarak yayınlanacak olan hikâyenizde diğer annelerin yapacağı yorumları görerek siz de daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Doğum hikâyeleri hakkında daha fazla detaya ulaşmak için https://www.gebelikveannelik.com// adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir