Tahsis Edilen 0850 Nerenin Kodu

4 Şub

Günümüzde birçok farklı numara gün içerisinde size ulaşabilmektedir. Bu numaralar içerisinde dolandırıcı olan ya da farklı şekillerde size ulaşmayı amaçlayan numaralar olabilir. 0850 kodu uluslararası alanda Kore’ye aittir. Bu kod ülkemizde ise IP tabanlı bir teknoloji ile hizmet veren bir iletişim ağının kullanmış olduğu numaradır. Size gelen telefon eğer 00850 ile başlıyorsa bu numara Kore’ye aittir ancak 0850 ile başlayan bir numara ile karşılaşırsanız gönül rahatlığı ile telefonunuzu açabilirsiniz.

0850 nerenin kodu diye sormadan güvenilir bir biçimde telefonlarınızı cevaplandırabilirsiniz. Kesinlikle yasal ve güvenilir olan bu numara birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Kore cumhuriyeti koduna benzer yanı ile bilinen bu numara 0850 nerenin kodu diye düşünmeden çağrıyı cevaplandırabileceğiniz güvenli bir numaradır.

Bu numaranın kullanıcılarına sunmuş olduğu en büyük kolaylık numaranın seyyar yani taşınabilir olmasıdır. Herhangi bir adrese bağlı kalmaksızın numaranızı her nereye istiyorsanız sizinle beraber oraya götürebilirsiniz. Diğer numaralarda olduğu gibi 0850’li numaraların herhangi bir abonelik ücreti bulunmamaktadır. Bu numaralar iletişim maliyetlerini oldukça aşağıya çekmektedir. 0850’li numaraların aylı sabit ücretleri de yoktur. Her yönden avantaj sağlayan bu numaralar diğer Telekom hizmetlerinden farkı olmaksızın çalışmaktadır. Kaliteli ve hızlı hizmet verebilen bu numaraların herhangi bir yasal zorunluluğu bulunmamaktadır. Ama bu numaralar oldukça güvenilirdir.

Bu numaralara ister bireysel ister kurumsal olarak başvuru yapılabilir. Bu yüzden ihtiyaçlar doğrultusunda tercih yapılmalıdır. Kaliteli ve sınırsız iletişim olanaklarının sunulduğu 0850li numaralar sayesinde iletişim maliyetleriniz oldukça düşecektir.

Bu numaraları kendinize ait olan santralinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca bu numaralardan eş zamanlı olarak sınırsız çağrı alma olanağına sahipsiniz. İletişim adresleri ve diğer numaralarda gelen her çağrı başına belli bir ücret talep edilmektedir. 0850’li numaralarda ise bu şekilde talep edilen herhangi bir ücret bulunmamaktadır. Kaliteli ve hızlı iletişim tek adresi olan bu numaralar büyük avantajları da beraberinde getirmektedir. İnternet teknolojini kullanan bu numaralar kolay ulaşılabilir ve oldukça hızlıdır. Görüşme ücreti dışında hiçbir ekstra ücret ödemeden numaranızı bugün alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir