Topuktan Geçmeli Tayt Modası

10 Ara

90’ların etkisini hissetmeye devam edeceğimiz sonbahar kış modası içersinde sokaklarda en çok göreceğimiz stiller arasında topuktan geçmeli taytlar yer alıyor. Geçmiş zamanın günümüze uyarlandığı moda akımları içersinde yeni sezonda yer alan 90’lar birçok giyim stili ile günümüze uyarlanırken topuktan geçmeli taytlar ise topuklu ayakkabılar ve botlar ile kombin yapılarak karşımıza çıkacak.

tayt modeli
tayt modeli

Farklı ve oldukça şık bir görüntünün elde edildiği stillerin yanı sıra illa ayakkabı dışında kullanıma zorunluluğu da yok. Özellikle düz ayakkabılarınızda taytın topuk aparatını içerde de bırakabilirsiniz.

Topuklu Tayt Kombinleri

Topuklu tayt kombinleri kimi zamana klasik bir şıklığı taşırken kimi zamanda sportifliğe eşlik edecek. Oversized üstler ile kombinasyon yapılabilen bu taytlar aynı zamana kombininize göre değişen parçalar ile de değerlendirilebilir. Kumaş seçiminde geniş bir skalanın yer aldığı topuktan geçmeli tayt modelleri renk ve desen olarak da çeşitliliğe sahiptir.

topuktan geçmeli tayt
topuktan geçmeli tayt

2018 yılı içersinde sonbahar kış aylarında sıklıkla karşımıza çıkması beklenen 90’ların moda akımı olan pantolonların bazıları son derece şık olup aynı zamanda elastik yapıya da sahip olacak. Kumaş seçiminize göre değişecek olan modelleri en uygun üst ve mont ile tamamlayabilirsiniz. Ayakkabının hedef alındığı bu moda akımında ayakkabı topuğundan taytın aparatının geçmesi gerekiyor. Fakat illa bu zorunluluk yok kombininiz içinde şık durmadığını düşünüyorsanız iç kısımda da bırakabilmeniz mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir