Uykudayken Kilo Vermek İçin Bu Karışımı Uygulayın

28 Tem

Fazla kilolar herkesin sorunu oldu neredeyse. İnsanlar sırf fazla kilolu olduğu için depresyona giriyor ve günlerce bozuk bir moral ile dolaşıyor. Bazıları ise yemek yemeyi bırakıyor. Böyle yaparak kilo vereceğine inanıyor. Oysa aslında böyle yaparak sağlığını bozma yolunda kritik adımlar atıyor fakat farkında değil bunun. Eğer siz de bir fazla kilo kurbanıysanız ve yağlarınızın erimesini istiyorsanız müthiş bir karışım var sizin için.

Yatmadan önce bu karışımı yaparak bir bardak içmeniz durumunda hem sağlığınız açısından iyi bir hamle yapmış olacaksınız hem de sadece bununla kalmayacak kilolardan da kurtulmuş olacaksınız. Üstelik siz sadece karışımı içip yatacaksınız. Siz uykunuzda rüyalar görürken yağlarınız yavaş yavaş eriyecek. Düzenli bir programın sonunda da kilolardan kurtulacaksınız.

aşırı kilo
aşırı kilo

Peki nasıl bir karışımdır bu? Diye soruyorsanız eğer öncelikle şunu bilin ki bir sağlık şöleni. Hiçbir şekilde sıhhatinize zarar vermeyecek olan bu karışım gündelik hayatınızda kullandığınız besinlerden oluşuyor. Şimdi dilerseniz bu karışımın hangi malzemelerden oluştuğuna bir bakalım.

Karışımı Oluşturan Malzemeler

Uykuda kiloları götüren karışımın malzemeleri şöyle: 1 demet maydanoz, 1 adet limon, 1 yemek kaşığı elma sirkesi, 1 çay kaşığı tarçın, 1 çay kaşığı zencefil ya da bal ve son olarak da 2 bardak su ile karışımı oluşturun. Daha sonrada her gece keyifle için ve yatın.

zayıflamak için tarçın
zayıflamak için tarçın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir