Winamp Eklentileriyle Müzik Oynatıcınızı Renklendirin

17 Mar

Bilgisayarı ilk kullanmaya başladığınız dönemlerde var olan müzik kutusu denilebilir programlardan biridir, Winamp… Her zaman müzik konusunda dost olan bu programın müzikleri sizlere keyifle çalabiliyor olması, müzik listeleriniz arasında rastgele şeklinde müzik ziyafetini getirebiliyor olması ve daha birçok akla gelmeyen özellikleriyle beraber harika üstü bir program oldu.

Winamp programının yaratıcısı olan Nullsoft, 1999 yılında bu programı piyasaya sürdüler… Ardından 2014 Ocak tarihinde genel bir geliştirme uygulanarak başarılı bir ara yüze sahip olunması sağlanan bu program, Radionomy ile birleştirilerek keyifli bir müzik ziyafeti sunulması adına piyasaya tekrar sunuldu. Eklentileriyle meşhur olan Winamp tasarım seçenekleri ile çok renkli olduğu gerçeği de bulunuyor.

Yüzlerce Winamp Tasarımından İstediğinizi Kullanın

Klasik bir görünümü dışında çeşitli görünümleriyle de harika tasarımlar seçebiliyor ve kullanabiliyorsunuz. Winamp skin olarak da adlandırılan bu tasarımlarla beraber istediğiniz her zaman bir medya oynatıcısı programınızın tasarımında büyük farklılıklara gidebilmeniz mümkün oluyor.

Sizlerde Winamp tasarım seçenekleri ile çok renkli düşüncesindeyseniz eğer, en iyi indirme siteleri içerisinden doğru adreslere ulaşarak son sürümleri indirebilir ve hatta bunun yanında Winamp skinlerini de indirerek harika bir şekilde kullanıma geçebilirsiniz.

Dilediğiniz her zaman için en iyi müzik oynatıcısı olacak olan ve eskilerden beri hiçbir zaman yanınızdan ayrılmayan bir program olarak bulunacak olan Winamp’ı indirmek için yukardaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir