Yazın En Şık Mayoları Raflarda

29 Ağu

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte tatil sezonu da açıldı. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki plajlara akın eden tatilciler bu yıl yine birbirinden renkli mayolar ile boy göstermeye başladı. Günün modası içerisinde yer alan farklı kesim mayolar görünüş yönünden ön plana çıktığı gibi diğer bir yönden de renkleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

bikini
bikini

Tatilciler için raflardaki yerini alan birbirinden şık mayolar daha çok tek renk yerine desenli olarak üretiliyor. Özellikle bu yılın modasında yer alan çiçek desenli mayolar beraberinde çok farklı güzellikleri ön plana çıkarıyor. Plajlarda boy göstermek şık mayolar ile keyifli bir tatil sizleri bekliyor.

bikini modelleri
bikini modelleri

Rahat ve Kullanışlı Modeller Tercih Ediliyor

Mayo tercihlerinde her ne kadar görünüş önemli olsa dahi tatilcilerin büyük bir kısmı kalıp olarak rahat ve kullanışlı modelleri tercih ediyor. Beklentileri karşılayacak olan farklı modellerde rahat kalıplar dâhilinde üretiliyor. Hayal ettiğiniz gibi bir tatil için çok daha fazlası sizleri yeni model mayolar ile çok daha mutlu etmeye hazır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir