Yeni Salon Odası Dekorasyon Trendleri

6 Ara

Evinizi yeni dekor edeceksiniz ama aynı zamanda son moda trendleri de takip ederek herkesin hayran kalacağı bir ev mi hayal ediyorsunuz? O halde sizler de evlerde son trendlere bir göz atalım ve dekorasyonunuzu düzenlerken bazı noktaları ele alarak çok daha şık ve modern bir ev ortaya çıkarın.

salon dekorasyonu
salon dekorasyonu

Koltuk Süsleri

Koltuk artık sadece oturulan bölüm değil. Aynı zamanda odanın güzelliğini en çok ortaya koyacak eşyaların başında geliyor. Koltuk takımlarınızın olmazsa olmazı, kırlentler bu yılda çok moda. O klasik koltuk kumaşlarından yapılan kırlentlerden bahsetmiyoruz elbette. Birçok mağazada satılan farklı dekoratif kırlentler ile odanıza renk katabilirsiniz

Bir diğer koltuk dekorasyonu ayrıntısı olarak ise şalları önerebiliriz. Koltuk şalı hem üşüdüğünüzde sizi ısıtacak hem de kullanmadığınız zaman serseri bir atış stili ile koltuğunuzu daha havalı gösteriyor olacaktır.

Duvarlar

Duvarlara öyle artık kendi resimlerinizi asma modası çoktan gel de geçti bile. Duvarlarınıza birbirinden farklı boylarda 7 ya da 8 adet çerçeve alıp, farklı yazı pontları ile yazılmış anlamlı kelimeler yazdırabilirsiniz. Özellikle İngilizce kısa sözcükler duvarları bir bir süslüyor. Hayatınızı özetleyen kelimeler de olabilir elbette.

salon dekoru
salon dekoru

Tasarım Ürünler

Artık birçok mağazada tasarım oda mobilyaları bulabilirsiniz. Unutmamak gerekir ki işin içine tasarı kelimesi girdi mi 3 binlik mobilya olur size 5 bin. Dolayısı ile de iyice araştırıp kararınızı vermeyiniz deriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir