Ameliyatsız Burun Estetiği

2 Ara

Burun, insanların yüzüne en çok dikkat çeken noktalardan biridir. Bu yüzden burnunu beğenmeyen kişiler, çoğu zaman bu sebepten dolayı bıçak altına yatmayı tercih edebiliyor.

ameliyatsız burun estetiği
ameliyatsız burun estetiği

Fakat her durum için bıçak altına yatarak, ciddi bir estetik ameliyatı olmaya gerek yok. Çünkü burunda yapılacak ufak tefek değişikliklerin ameliyat olmadan, kolay ve acısız bir operasyonla da gerçekleşmesi mümkün.

Kısa Sürede Normal Hayata Geri Dönmek Mümkün

Burun estetiği denilince akla ilk olarak ameliyat gelse de, ameliyatsız da burunda bazı değişiklikler yapılabilir. Tabi bu operasyon, burun boyutunu küçültme, büyültme ve törpüleme gibi şekil değişiklikleri için yeterli değildir ve estetik ameliyatı gereklidir. Ameliyatsız burun estetiği, botoks ve dolgu ile yapılır. Buna göre, hasta burnunda istediği değişiklikleri dile getirir ve eğer uygunsa, o bölgelere botoks ve dolgu ile dakika sürecek bir işlem uygulanır.

burun estetiği
burun estetiği

Bu uygulamanın en güzel tarafı ise, operasyon bittikten hemen sonra hasta normal hayatına dönebilir. Normalde estetik ameliyatı olan bir kişide tam olarak bir iyileşmenin gerçekleşmesi yaklaşık 3 haftayı bulur. Fakat bu uygulama oldukça basittir ve kişinin normal hayatını etkilemez. Bu operasyon, en çok burun ucu düşüklüğünde, burun çıkıntıları ve tümseklerinde kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir