Asus Zenbook Ux305 Hakkında

30 Kas

Teknoloji devi firmanın üretmiş olduğu bu cihaz Asus tarafından, 2014 yılında satışa sunulmuş bir dizüstü bilgisayardır. Asus ZenBook UX305 satışa sunuldu. Cihaz hakkımda tüm teknik bilgiler paylaşılıyor.

asus
asus

Taşınması kolay, ince bir dizüstü bilgisayar olması, cihazı avantajlı kılar. Cihaz için dünyadaki en ince dizüstü bilgisayar olduğu söylenir. Bu kadar ince olduğu söylenilen bu bilgisayarın, inceliği ise 12 mm’dir.

Asus Zenbook UX305  Cihazın Ekran Özellikleri

Bilgisayarın ekran özellikleri için 13 inçlik bir ekrana sahip olduğu söylenebilir. Ultra taşınabilir bir cihaz olarak gösterilen Asus ZenBook UX305 bilgisayarın ekranı, 13,3 inçlik QHD olarak bilinir. Cihazın özellikleri hakkında detaylı bilgiler verilebilir. Bilgisayara ait detaylarda bu bilgisayarın iyi performans gösterdiğine rastlanabilir.

asus zenbook
asus zenbook

Cihaz iyi performansı ile dikkat çeker. Bunun yanı sıra ince ve çok hafif yapısıyla dikkat çekiyor. Asus ZenBook UX305 bilgisayar ekranı büyük ve mat olduğu bilinir. Tasarımının bir hayli şık olduğu söylenebileceği gibi, bilgisayarın klavye kullanımı için ideal olduğu da söylenebilir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir