Asus Maximus IX Extreme  Anakart Özellikleri Nelerdir

15 Ağu

PC bilgisayarların olmazsa olmazsı anakart olmuştur. Teknoloji piyasasında birçok marka ve modelde anakart ilgili teknoloji mağazalarında ve online sitelerinde uygun ödeme koşullarında satılır. Bilgisayar teknoloji piyasasında son dönemlerde en dikkat çeken ve beğenilen anakart Asus Maximus IX Extreme, özelleştirilebilir tasarıma sahiptir.Sıvı soğutma bloğu bulunan anakart, UEIF ara yüzü vardır.

asus
asus

Performans ve hız aşırtma seçenekleri bulunan ana kart güç yönetimi olarakta son derece etkin özelliklere sahiptir. Kapsamlı özellikle sahip olan anakart fiyat olarak benzer modellere oranla kıyaslanmayacak derecede yüksektir. Üst düzey özellikle sahip olan anakart, sorunsuz kullanım sağlar.

Asus Maximus IX Extreme Satış Fiyatı Nedir

Özel tasarıma sahip olan anakart, sıvı soğutma bloğuyla da ısı problemini ortadan kaldırır. Asus Maximus IX Extreme satış fiyatı 2980 TL olarak açıklandı. Diğer anakart modellerine göre yüksek olan Asus Maximus IX Extreme uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz donanımsal üründür. Fiyatı ne kadar yüksek olsa da performansı da bir o kadar yüksek olan Asus Maximus IX Extreme en iyisini isteyenlerin tercih ettiği anakart olmuştur.

asus anakart
asus anakart

Bilgisayardan oyun oynayan PC tutkunlarının isteklerine cevap verebilecek nitelikte olan anakart, Aura Led aydınlatma sistemine sahiptir. Üst düzey hız aşırtması sistemine sahip ana kart, üzerinde toplamda 64 GB maksimum kapasiteli DDR4 bellek blokları bulunduran kart olmuştur. Maximus IX Extreme, ayrıca sekiz adet SATA 6Gbps yuvası bulunur. Online karşılamaları hazır olan anakart isteyeceğinizden çok daha fazlasına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.