Asus ZenBook Ux305

4 Ara

Klavye kullanım rahatlığı sunan bir cihaz olması tercih edilme nedenleri arasındadır. Bu bilgisayarın çalışma esnasında çıkardığı sese bakıldığında, rahatsız edici bir ses düzeyinin bulunmadığı söylenilebilir. Çıkardığı ses yok denecek kadar azdır. Bilgisayarın donanımlarından hoparlörlerin de sesi kaliteli çıkardığı ve oldukça kullanışlı olduğu bilinir.

asus
asus

Asus ZenBook Ux305 Donanımları

Asus ZenBook UX305 bilgisayarın diğer donamları incelenecek olursa, bilgisayarın işlemcisi hakkında detaylara yer verilebilir. Bilgisayarın işlemecisi İntel Core M olup, bilgisayar gücünü bu işlemciden sağlanır. Cihazın hafıza ve depolama alanı hakkında bilgi vermek gerekirse, bu şık tasarımlı bilgisayarın 4 GB Ram ve 128 / 256 GB SSD dâhili depolama alanlarının olduğu söylenebilir. Cihazın yoğunluğu 275 ppi olup, çözünürlüğü için 3200 x 1800 pikseldir.

asus zenbook Ux305
asus zenbook Ux305

Bu hafif bilgisayarın işletim sitemleri hakkında ve ekran kartları hakkında detaylı bilgiler yer alıyor.  Bilgisayarın işletim sistemleri farklılık gösterebilir. İki adet işletim sistemi seçeneği olan bilgisayarda, işletim sitemi Windows 8,1 ya da Windows 8,1 pro olabilir. Cihazın kullandığı ekran kartı Intel HD 530’dür. Cihazda bluetooth bulunur. Bu seçeneğin yanı sıra bilgisayarda wi-fi de bulunur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir