Ayakkabı ve Çantada Michael Kors Rüzgarı

21 Eki

Son günlerin en çok konuşulan moda tasarımcısı olan Michael Kors ortaya çıkardığı yeni moda ürünlerini kadınların beğenisine sunuyor. Özellikle çanta ve ayakkabı alanında farklı modelleri sevenleri ile buluşturan tasarımcı ayakkabılarda daha feminem bir görünümü tercih ediyor. Bunun yanı sıra dolgu topuk ve bilekten bağlanabilen modellerde koleksiyon içerisinde geniş yer buluyor.

Ayakkabı ve Çantada Michael Kors
Ayakkabı ve Çantada Michael Kors

Ayakkabılar ile birlikte birbirinden özel çanta modellerini de sunan tasarımcı yeni moda kavramını her zaman için ön plana çıkarıyor. Farklı desenlere, farklı kumaş ve yüzlere sahip olan bu çantaların en belirgin noktası ise bağlantı yerleri. Askılı kısımlarında ortaya çıkan yeni stil sayesinde bu sene kadınların gözdesi olacak ürünlerin altına imza atılıyor.

Rahat Bir Şıklık

Ayakkabı ve Çantada Michael Kors Rüzgarı
Ayakkabı ve Çantada Michael Kors Rüzgarı

Kadınlar için en önemli şeyler arasında yer alan güzel giyinmenin anahtarını sunan Kors tasarladığı ayakkabı ve çantalar sayesinde beğenileri toplamaya devam ediyor. Kolay bir biçimde seçim yapabileceğiniz bu ürünler sayesinde beklediğiniz şıklığı elde edebilirsiniz. Farklı ve özel çanta modelleri güzel ayakkabılar ve çok daha fazlası sizlerle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir