Yeni Passat Yakında Yollarda

24 Eki

Otomobil denilince akla birçok marka ve model gelmektedir. Bu marka ve model otomobillerde en dikkat çeken otomobiller ise wolksvagen markası olmuştur.  4 Eylül’ de Fransa’nın başkentinde düzenlenecek otomobil Fuarı’na hazırlanan otomobil devi Paris motor Show’da Passat’ın 4 yeni aracını ilk kez otomobil severlerin beğenisine sunacak. Fuar’da ayrıca elektrikli hibrit denilen Yeni Passat otomobillerde görücüye çıkmış olacak.

Passat nasıl Wolksvagen’in amiral tabir edilen markası ise, Wolksvagen de otomobil markaları içerisinde lider konumunda bir markadır. Dünya çapında beğeni kazanan ve satış başarısı gösteren Wolksvagen gövde olarak daha hafif otomobil üretmiştir.

Yeni Passat Yakında Yollarda
Yeni Passat Yakında Yollarda

Oto Kiralama Firmalarının Tercihi Yeni Passat

İçeriğinde teknolojik tüm gelişmelerin var olduğu Yeni Passat 120 PS ile 280 PS arasında değişen 10 farklı TDI ve TSİ olarak sunmaktadır. Yeni Passat araçlarda start stop sistemi ve fren enerji geri kazanım sistemi bulunmaktadır. Yeni Passat otomobiller otomobil kiralama hizmeti sunan işletmelerin de tercihler arasında ilk sırayı almıştır.

Ankara rent a car firmaları teknolojik donanımı ile konfor bir araya getiren Yeni Passat modellerini cazip fiyat koşulları ile tüketicilerin beğenisine sunmuştur. Paris Fuarı’nda ilk kez görücüye çıkacak olan Passat GTE 115 PS güç üreten bir otomobil grubudur. Otomobil pazarında güçlü bir satış yapısına sahip Yeni Passat dizel ve benzinli versiyonları ile kısa zamanda satışa sunulacaktır. Yeni passatlarda yaya izleme özelliğine sahip acil frenleme sistemi de mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir