Berjer Koltuklar Evinize Asil Bir Hava Katar

27 Nis

Berjer koltuklar evlerin havasını değiştiren mobilyalardır. Berjer kelimesi Fransızca bergere kelimesinden türetilmiştir. Arkası yüksek olan bu koltukların oturma alanları da geniştir. Çoğunlukla iki berjer birlikte kullanılır. Salonlarda hoş sohbetlerin yapıldığı bir dinlenme köşesi berjer koltuk modelleri ile mümkün olur.

berjer modelleri
berjer modelleri

1720’li yıllarda Fransa’da kullanılmaya başlanan berjer o zamanlar şöminenin önünde oturmak için kullanılırmış. Günümüzde salonların vazgeçilmezi haline gelen bu koltuklar o zamanlar asilliğin simgesi imiş.

Dekorasyonda Berjer Koltukların Yeri

Salon dekorasyonunda koltuk takımının önemi yadsınamaz. Koltuk takımınızı berjer koltuk modelleri ile tamamlarsanız evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Yüksek ve geniş klasik berjer koltuklar ile evinize eski Fransız evlerinin havasını verebilirsiniz.

berjer fiyatları
berjer fiyatları

Klasik tarzdan hoşlanmayanlar daha modern tarzda hazırlanmış modelleri tercih edebilirler. Çiçekli, çizgili desenli kumaş kullanılan berjerler koltuk takımınızın daha modern bir havaya bürünmesine yardımcı olur.

Country ve avangart modeller de sizin zevkinize hitap ediyor olabilir. Seçiminizi yaparken kendi zevkinizi, evinizde bulunan diğer eşyaları dikkate alarak yapmalısınız. Evinizde bulunan diğer eşyalarla uyumlu berjer takımları evinizin daha asil ve şık görünmesini sağlar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir