Yeni Evliler İçin Dekorasyon Modelleri

25 Nis

Yeni evli çiftlerin en büyük hayalleri güzel bir yuvalarının olması ve mekânlarının zevkle döşenmiş olması. Yeni evlilere dekorasyon örnekleri farklı uygulamalarıyla sizlere birçok açıdan fikir sunar. Kırmızı ve bütünleşen renkleri duvarlarınıza yaptırarak evi farklı tonlarla aydınlatmayla başlayabilirsiniz. Renkli duvar kâğıdı modelleri bu sezon canlı renkleriyle ilgi çekmeye devam ediyor.

Modern yatak odası
Modern yatak odası

Evli Çiftlere Uygun Dekorasyon Tarzları

Evin genişliğine göre farklı köşe koltuk takımları ile ferah bir alanı kendinize yapmanız mümkün. Renkli köşe yastıkları da canlı havaya eşlik edecek. Canlı çiçekler ise evlerin vazgeçilmezleri olmalı. Pencere önüne küçük bir masa koyarak kendinize güzel bir çay içeceğiniz alan yapabilirsiniz. Duvarları güzel resimlerle süslemeyi unutmayın.

Yatak odası
Yatak odası

Müzik ruhun gıdası ve evleri de şenlendiren önemli sestir. Mum ışıkları ve güzel bir müzik eşliğinde sofralar hazırlamak için güzel yemek odası takımları ile salonlarınızı canlandırmak ayrı bir ferahlık getirecek sizlere Mutfağı ise sade ama konforlu döşemeniz sizi de rahatlatır. Küçük objeler ise her zaman evinizi canlandıracak ayrıntı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.