Bu Kışın Favorisi Çorap Çizmeler

14 Ara

Her mevsimin kendince güzel ve özel yanları var. Örnek vermek gerekirse ilkbahar ve sonbahar ayları yağan yağmuru, ılık esen rüzgarı ile yaşamımıza bambaşka bir güzellik katıyor kimileri için yağmurda yürümek başka bir duygu.Yaz ayları ise çoğumuz için deniz, güneş, kum kısasa tatil ve dinlenmek demek.Kış aylarına gelince kim kartopu oynamak, kardan adam yapmak istemez ki.

çorap çizme modelleri
çorap çizme modelleri

Kar masumiyettir biraz. Ama kışın giyimine kuşamına daha bir özen göstermek asıl olandır. Soğuk ayaktan geçtiği için de kışın özellikle çizme, bot gibi ürünler giyerek karın, soğuğun etkilerini en aza indirgemeye çalışırız.2015 2016 kış modasına çıktığımızda ise çizme, özellikle çorap çizme olarak nitelendirilen bacağı saran ve dizüstüne dek uzanan modeller çok moda.

Nasıl Kombinlemeli?

Düz, tolgu, kalın topuk gibi farklı alternatifi olan bu tür çizmeleri giyerken maksimum özeni göstermek gerekiyor. Birkaç örnek vermek gerekirse sezonun diğer  moda detayları da düşünülerek şunlar söylenebilir:

Süet mini bir etek ile yine aynı renkte süet bir çorap çizme kaşmir mini bir kazakla tamamlanarak çok şık bir kombin elde edilebilir.

çorap çizme
çorap çizme

Mini deri bir elbise yüksek topuklu çorap çizmeler ile tamamlanarak gece gezmelerinde fark yaratılabilir.

Ya da illa pantolon ile kullanılacaksa tayt bir pantolon, salaş bir kazak ile tamamlanabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir