Çin Diyetinden Gelen Zayıflama

1 Oca

Tüm diyetler arasında sadece Çin Diyeti dâhilinde kalori hesabı yapmadan yemek yiyebilir ve haftada 2 kilo verebilirsiniz!

Çin Diyetinden Gelen Zayıflama
Çin Diyetinden Gelen Zayıflama

Çizelge Yaparak Ne Yediğinizi Bilin

İlk gün kahvaltıda tarçınlı çay, 1 bardak pirinç sütü ve 3 etimek yiyebilirsiniz. Öğle yemeğinde, sebzeli pilav, biraz kırmızıbiber ve ya soya soslu tavada sebze yemeği. Akşam yemeğinde, Safranlı dana eti ve buharda pişirilmiş pilav.

İkinci gün kahvaltıda 1 fincan çay ya da süt. Öğle yemeğinde; haşlanmış olan soya fasulyesi ve havuçlu mısırlı salata ayrıca 1 adet haşlanmış elma. Akşam yemeğinde ise; buharda pişmiş balık ve pilav yanında sebze.

Çin Diyeti
Çin Diyeti

Sonraki günlerde kahvaltıda sütlü kahve ve 2 dilim kepekli ekmek yiyebilirsiniz. Öğle yemeğinde; 1 rafadan yumurta ve bezelyeli pilav eşliğinde ıspanak ve bir adet haşlanmış meyve. Akşam; köri soslu tavuk ve ya karides yanında haşlanmış sebze yiyebilirsiniz.

Bir sonraki gün kahvaltıda 1 dilim ekmek, 1 fincan çay ve 1 dilim ananas. Öğle yemeğinde; kızarmış tavuk ve pişmiş sebze yanında salata. Akşam; soya soslu makarna ve 1 dilim ızgara et.

Ertesi gün ve bundan sonraki günlerde de bu şekilde bir çizelge hazırlayarak yapacağınız Çin diyeti ile zayıflamanız mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir