Pitti Uomo Fuarında 2015 Yaz Trendleri Sergilendi

3 Oca

Pitti immagine  uomo fuarı İtalya tarafından düzenlenen moda camiasında en popüler ve değer verilen fuarlar arsında yer alır ve bu sene 50 ülke katılımı ile açıldı. Türkiye’de 11 markanın katıldığı fuarda dünyadaki tüm prestijli markalar bu yılın sezonun koleksiyonlarını sergiledi.

Erkek Trendleri
Erkek Trendleri

 Erkek Stilinin Başkenti Floransa

 3 gün süren bu fuarda 2015 yılının ilkbahar ve yaz trendleri belli oldu. Her marka birbirinden güzel ve hoş tasarımları ile renkleri ile izleyenleri büyülediler. Erkek stilinde ve trendinde adeta moda başkenti olarak anılan şehir Floransa’da açılan bu fuar gelecek moda hakkında püf noktaları da veriyor. Türk markalarından biri olan Kığılı’nın da yer aldığı fuarda ülkemiz temsil ediliyor.

Pitti Uomo
Pitti Uomo

Evrenin birçok yerinden gelip fuar katılan markalar sergilenen tasarımlar ve moda çizgileri ile  farklı bakış açılarının birleşme noktası oluyor. Değişik pencerelerden görülen erkek giyimi modası hakkında bir ön fikir oluşuyor.

Kısacası pitti uomo fuarı dünya modasında neler olup bittiğini öğrenmek evrensel moda anlayışını takip edebilmek için önemli bir iş. Bu nedenle yılda 2 kere düzenlenen ve en büyük erkek giyim fuarı olarak kabullenen bu fuar moda dünyasındakiler için mükemmel bir fırsat.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir