Daha Uzun Görünmek İsteyenler Dikkat

20 Nis

Eğer boyunuz kısaysa bazı yöntemlerle daha uzun görünmeniz mümkün olabilir. Siz de daha uzun görünmek istiyorsanız söyleyeceğimiz bu yöntemleri uygulayarak bu isteğinize kavuşabilirsiniz. Peki daha uzun görünmek için neler yapmak gerekir? İşte bu yazımızda kısaca bu yöntemlere değindik, siz de uygulayabilirsiniz.

uzun görünmek için giyim
uzun görünmek için giyim

Uzun Görünmek İçin Bazı Giyim Önerileri

Daha uzun görünmenin yolları doğru giyinmekten geçer. Bunun için ayakkabınızın ve çorabınızın aynı renkte olmasına dikkat edin. Çünkü ayakkabının ile çorabınızın aynı veya eşit renklerde olması bacak boyunu uzatır. Ayrıca daha çok uzun ve dikine çizgili pantolonları tercih ederseniz yine uzun görünebilirsiniz. Bu bacak boyunuzu olduğundan daha uzun göstermenizde etkili bir yoldur.

uzun kıyafetler
uzun kıyafetler

Bir başka yöntem ise mini etek kullanmak olacak. Çünkü mini etekler diğer etek modellerine göre kişinin bacak boyunu uzun gösterir. Son dönemlerde çok moda bir davranış da gömlekleri veya bluzları pantolonun içerisinde sokmak. Eğer kısa boylu insansanız bunu yapmayın. Son olarak uzun çizmeler tercih edersiniz uzun gösterebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir