Telefonlar Hakkında Bilmediklerimiz

17 Nis

Yediden yetmişe birçok kişinin sahip olduğu akıllı telefonlar hakkında bazı bilinmeyenler ya da doğru bilinen yanlışlar mevcuttur. Herkes kulaktan dolma bilgilerle hareket eder. Bu yazımızda siz değerli okuyucular için akıllı telefonlar konusunda bazı temel bilgilerden söz edeceğiz.

akıllı telefon
akıllı telefon

Akıllı Telefonlar

Ilk olarak sürekli Telefon içinde kullanılan bir şey olduğu için arka planda çalışan uygulamalar oluyor bu da telefonun yavaşlamasına sebep oluyor diye bilinen bir bilgi vardır Fakat bu yanlış bir bilgidir. Akıllı telefonlarda çoklu kullanımının kolay olması ve uygulamalar arasında hızlı geçiş sağlanabilmesi için arka planda uygulamalar çalışır. Ayrıca bilinmelidir ki çok yüksek teknik özellikleri olan telefonlar daha yüksek performansa sahip diye bir şey yoktur bu teknik özellikler sadece telefonu daha iyi pazarlama amaçlı ortaya koyulur.

akıllı telefpn hakkında bilinmeyenler
akıllı telefpn hakkında bilinmeyenler

telefonu gece Uyuyacağın zaman şarjlı rahatlıkla takabilirsiniz Yani bütün gece boyunca telefonunu şarja kalabilir bunda hiçbir sıkıntı yoktur. doğru bilinen bir diyar yanlışta orjinal şarj aleti kullanma zorunluluğu hissetmektir böyle bir kural yoktur. dikkat etmemiz gereken şey şarj kablosu güvenli olmasıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir