Yılbaşı İçin Evlere Dekorasyon Önerileri

12 Haz

 2017 yılı geride kalmaya başlarken pek çok kişi şimdiden evinde yapacakları kutlamalar ile alakalı hazırlıklara başladılar. Her ne kadar genel olarak yılbaşı için insanlar evlerinde oldukça radikal değişiklikler yapmıyor olsa da atılacak olan birkaç küçük adım ile beraber evlerinde yeni yılın havasını başarılı bir şekilde yansıtmış olacaklar.

yılbaşı dekoru
yılbaşı dekoru

Yeni Yılın Detayı Suni Karlar Yerine Kozalakları Seçin

Genel itibari ile yılbaşı denildiği zaman insanların akıllarına öncelikli olarak gelen şeylerin başında kar bulunmakta. Fakat farklı bir konsepti kullanmak istiyorsanız bu yılbaşında kar yerine ipe sıralı şekilde dizilmiş olan kozalakları tercih edebilirsiniz. Oldukça sıcak bir görünümün ortaya çıkmasını sağlayan bu kozalaklar, yılbaşı sonrasında da rahat bir şekilde kullanılabilirler.

Yılbaşı Ağacına Yenilikçi Çözüm

 Yeni yıl ile beraber ağaçlarda farklı süslemeler kendini göstermeye başlıyor. Klasik tarzdaki süslemelerden sıkılanlar ise ağaç yerine ağaca benzeyen eşyalar süslenebilir. Farklı ışıklar ve parçalar ile süslenecek olan parçalar bulunulan alanın çok daha güzel görünmesine yardımcı olacaktır.

yılbaşı
yılbaşı

Kırmızıyı Daha Az Kullanın

Yeni yılın simge rengi kırmızıdır. Bundan dolayı da evlerin büyük bir kısmında yeni yıla girerken kırmızı rengi baskın olarak görmek mümkün. Bu sene ise kırmızıyı yalnızca küçük detaylarda kullanın. Örneğin kırmızı mumlar ya da kurdeleler, bulundukları noktalarda enerjiyi kendi üzerilerine çekmeyi de en etkili şekilde başarmış oluyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir