Erkek Modasında Yaz İçin Aksesuarlar

15 Ağu

Giyiminizdeki aksesuarlar yani tamamlayıcı küçük ayrıntılar bazen bütün dikkatleri üstüne toplar, sizi bir tarz sahibi yapabilir. Bu kadınlar için olduğu kadar erkekler için de geçerlidir. Başa takılan  şapka bir kadını bir anda bambaşka havaya sokabilir.

erkek aksesuar
erkek aksesuar

Ya da alışılanın dışında bir biçimde boynunuza bağladığınız  fularınız sizi ortamın en şık hanımı yapabilir. Aynı şey beyler için de geçerlidir. Şıklık bazen ayrıntılardadır.

Kullanılabilecek aksesuarlar

Erkek Modası  Aksesuarları olarak  kullanılan  güneş gözlüğü, değişik bağlayabileceğiniz spor bir gravat, her ortamın kurtarıcısı blazer ceketinizin yakanıza taktığınız bir mendil, hatta gene ceketinizin yakasına iliştiriverdiğiniz taze bir çiçek size bambaşka bir hava verecektir.

aksesuar
aksesuar

Takım elbise giymek zorundaysanız bile siyaha bağlı kalmayın. Açık kemik renkler ve incecik çizgi desenli takım elbiseler yaz için çok kullanışlıdırlar. Hatta takım elbiseyle bile t-shirt giymekten korkmayın. İnce yakalı, dar kesimli, doğal renklerdeki tişörtler rahatlıkla ceketin içine giyilebiliyor. Bu yılın gözde trendlerinden biri de deri ayakkabıları çorapsız giymek.  Bu yüzden ünlü markalar çok rahat ayakkabılar üretiyorlar.

aksesuar çeşitleri
aksesuar çeşitleri

Ceketinizin yakasına takacağınız renkli bir ipek mendil  stilinizi anında hareketlendirecektir.  Bu arada hanımlar için bu yaz çiçek motifli aksesuarların, kolyelerin, bilekliklerin çok moda olduğunu hatırlatalım.  Blazer ceketininin yakasına ipek bir mendil takmış şık ve karizmatik bir beyfendi olarak hayatınızdaki hanımlara küçük birer hediye almayı düşünebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir