Fethiye’de Akşam Nereye Gidilir?

17 Haz

Fethiye’de akşam nereye gidilir sorgusu yazın gelmesi ile beraber tatil tutkunlarının araştırdığı bir konu haline gelmiş görünüyor. Gündüz deniz kum güneşin tadını çıkarmak ve doğa ile iç içe olmak isteyen tatil severler için Fethiye’de akşam nereye gidilir sorusu önem kazanmakta.

Fethiye’de Gece Hayatı

Turizmin en renkli bölgelerinden biri sayılan Fethiye’de gece hayatı da tatil planlayan kişiler için önemli bir konu haline gelmiş görünmekte. Gündüz Fethiye’yi Fethiye yapan doğa harikalarının ve turizm cennetinin ayrıca deni, kum ve güneşin tadını çıkarmak isteyen tatilciler. Fethiye’de akşam gezmesi için doğru adresler aramakta.

Bu anlamda ilk olarak Balık pazarındaki canlı müzikli mekanlar tercih edilebilir. Burada ailece ya da baş başa katılabilecek mekanlar mevcuttur. Müziğin ve eğlencenin en renkli adresi olarak Balık pazarındaki mekanlar söylenebilir.

Bir diğer Fethiye akşamı açısından gidilebilecek güzel yer ise Hisarönü barlar sokağıdır. Bu bölge, Fethiye gezisinin gündüz elde edilen huzurunun ardından Fethiye gece alemi tercih etmek isteyenler için oldukça uygun bir bölgedir.

Diğer bir Fethiye’de akşam gezilebilecek yer ise Paspatur çarşısıdır. Bu çarşıda gezebilir ve dolaşabilirsiniz. Dilerseniz çarşı içerisinde bulunan eğlence mekanlarında da keyifli ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bu tamamen eğlence anlayışınıza bağlı bir durumdur. Ancak bu civarı gezen herkesin memnun olduğu bilinmektedir.

Fethiye’de Akşam Gezmesi İçin Bütçe

Fethiye’de akşam nereye gidilir sorgusu ile berber gerekli bütçe araştırmaları da yapılmaktadır. Bu bölgede her bütçeye uygun mekanlar ve gezilecek yerler mevcuttur. Bütçeniz geniş ise elbette her türlü mekan ve bölgeyi gezmekten kaçınmanıza gerek yoktur. Ancak düşük bütçeler için de güzel mekanlar ve gezilecek yerler mevcut olması ile Fethiye tatil severler için oldukça iyi bir tatil seçeneğidir denilebilir.

Siz de güzel bir yaz tatili yapmak ve akşamlarını da dolu dolu geçirmek istiyor iseniz Fethiye uygun bir adrestir denilebilir. Her cebe uygun mekanlarının olması ile de tatilcilerin memnuniyetini kazanan bir bölgedir. Bu neden ile Fethiye’de akşam nereye gidilir sorgusunun her bütçeye uygun bir cevabı olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir