Gümrük Danışmanlığı Hakkında En Kapsamlı Bilgi

25 Oca

Gümrükleme işlemlerini sonuçlandırmak amacıyla Gümrük Müdürlükleri ve firma arasında bir köprü gerekir. Gümrük danışmanlığı işleminde gümrükleme işlemleri firmalar adına sonuçlandırılır. Gümrükleme iki farklı şekilde olur. Eşyanın kullanıma tabi tutulması ve gümrükçe onaylama durumları.

Gümrük Danışmanım
Gümrük Danışmanım

Gümrük Danışmanlığı Neleri Kapsar?

İhracat ya da ithalatta bulunan firmalar bulundukları yerde gümrük danışmanlığı aracılığıyla işlem takibi yapabilirler. Gümrük mevzuatı geniş bir konu. Ufak yanlışlık durumlarında ceza ile karşılaşılabilir. Bu nedenle takiplerinizi mutlaka uzman kadrolara yaptırmalısınız. Gümrükleme işlemi sırasında tüm takipler sizler adına yapılır.

Türk Ticaret hayatında uzun süreden beri bulunur. Müşterilerinin lojistik ve gümrükleme işlemlerini yapar. Dış ticaret olaylarının her aşamasında yer alır. Yazılı bilgi verir ayrıca görüş sunar.  Gümrük müşavirlik belgesine sahip olmayan kişilere takip yaptırmak ise firmaları suçlu kılar. Tüm sorumluluklar eşya sahibine ait görülür. Yasal konular hakkına geniş bilgi sahibi olanlar mutlaka yetki sahibi firmalar ile çalışmanın önemini bilirler.

Ercan gümrükleme ile tüm takip işlemleriniz yasal çerçeve içinde yapılır. Yetki sahibi bir firma ile çalışma yaptığınız zaman işlemlerinizin daha hızlı şekilde yapıldığını görürsünüz. Kaliteli çalışma prensibi ile https://www.gumrukdanismani.net/ müşteri memnuniyeti temel ilke. Müşteri beklentileri kanun ve mevzuatlar çerçevesinde hızlı şekilde yürütülür. Profesyonel bir çalışma ile tüm işlemleriniz özverili şekilde ve kısa sürede çözüme kavuşur. Danışmanlık hizmetleri ile kapsamlı bir çalışma sistemi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir