Hala Zayıflamak İçin bir Formül Bulamadınız mı?

10 Haz

Yaz aylarının yaklaşması kışın alınan kiloların yakılması yaz aylarının yaklaşmasıyla başlıyor. Özellikle bahar döneminde başlanan hareket, kiloların verilmesi için yeterli olmuyor.

Diyetle desteklenen spor programları kişilerin sonuca daha kolay ulaşmasını sağlarken aynı zamanda kasların güçlenmesine de olanak sağlıyor.

yeşillik yemek
yeşillik yemek

Basen ve bel bölgesine alınan yağlar ve kilolar bedeninizin çirkin bir görüntüye sahip olmasına neden olabilir. Hızlı alınan kilolar vücudunuzda çatlaklara ve sarkmalara da sebebiyet verebilir.

Aç Kalmadan Zayıflayın

Bikini sezonunun açılmasıyla birlikte hanımlar daha özenli ve yediklerine seçici davranmaya başlıyorlar. Daha çok yeşillik grubu olarak nitelendirilen marul, dereotu, maydanoz, salatalık gibi besinlerin yer aldığı salataları tüketmeye çalışarak hem besleyici hem de zayıflamaya yardımcı olan besinleri öğünlerinde bulunduruyorlar.

Zayıflamak istiyorsanız mutlaka bir öğününüzde balık ve ya ızgarayı bulundurmalısınız. Zeytinyağlı ve az tuzlu salata tüketerek öğününüzü tamamlayabilirsiniz.

Sporla desteklediğiniz diyet programınızda mutlaka protein ve meyve bulundurun. Kısa sürede istediğiniz forma ve şekle girebilir, bikininizi özgürce giyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir