Hangi Teraryum Çiçeği Hediye Etmeliyim?

2 Mar

Sevdiklerimize çiçek hediye etmek kadar anlamlı bir şey yoktur. Çiçekler duygularımızı kestirmeden ifade etmenin en güzel yollarından bir tanesidir. Son zamanlarda birçok kişinin hediye olarak tercih ettiği Teraryum çiçeklerinden siz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Sevdiğiniz kişinin ilgi alanlarına ve kişisel özelliklerine göre Teraryum çiçeklerinden bir tanesini seçebilirsiniz.

Deniz yıldızı türü çocuk odalarına çok yakışacaktır. İçerisinde; moss ve kuru çiçek, bambu çubuk, kelebek, sukklent bulunur. Çocukların odasına dekoratif olarak yakışmanın yanı sıra, çocukların da günlük olarak bakımlarını yapabileceği harika bir hediye olacaktır. Kapalı bir sistem olarak satışa sunulan ürün cam faunus içerisinde yer alıyor.

Salonda ve oturma odalarında harika bir dekoratif malzeme olabilecek Sevgi Kelebeği modelini mutlaka ev hediyesi olarak sevdiklerinize göndermelisiniz. İçerisinde Teraryum çiçeği türlerinden tek bir tür bulunur. Cam faunus içerisinde şık ve dekoratif özellikler sergileyen bu hediyeyi kolay bir şekilde sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Antik sukkulent türünü düğün hediyesi olarak verebilirsiniz. Aynı zamanda yeni bir işletme açan arkadaşınıza da hediye edebilirsiniz. İçerisinde 5 adet ve farklı boyutlarda sukkulent çiçeği bulunuyor.

Teraryum Hediyelerinize Ne Yazdırmalısınız?

Ürünlerin güzelliklerinden bir tanesi de üzerlerine duygu ve düşüncelerinizi özetleyen kısa yazılar yazdırabilmenizdir. İsterseniz küçük kartlara isminiz yer almadan söylemek istediklerinizi yazdırabilir, Teraryum gönder seçeneği ile sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz.

Eğer hediyeniz yeni doğan bir bebeğe ise o zaman güzel tebrik sözcüklerinden bir tanesini seçebilirsiniz. Bu bebeğin ailesinin de çok hoşuna gidecektir.

Teraryum Göndermek Çok Kolay

Sevdiklerinize birçok tür arasından hediye göndermek oldukça kolaydır. Hoşunuza giden ya da sevdiğinize hediye alacağınız ürünün sayfasına gelip, hediyenin gideceği adresi yazmanız yeterlidir.

Hediye alacağınız https://www.ascicekevi.com/teraryum sitesinden online olarak sipariş vereceğiniz ürünü kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Göndereceğiniz kişinin yaşadığı şehri ve tam adresini vermelisiniz. Ayrıca sizden de bazı bilgiler istenecektir. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra ödemenizi kredi kartı ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

İsterseniz çiçeğin üzerine hediye göndereceğiniz karşıdaki kişiye söylemek istediklerinizi anlatan kısa bir not ekletebilirsiniz. Hediyeniz belirttiğiniz adrese kısa bir sürede ulaşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir