Kafenizde Yeniliklere Açık Olun

7 Nis

Kafe gibi şahsa ait işletmelerde uygulanan dekoratif çözümler ile yeniliğin getirdiklerinden yararlanabilir isterseniz tarihin kapılarını aralayabilirsiniz.

Dekorasyonda önem kazanan vintage tarzı duvarlarda porselen tabak modelleriyle yerini buluyor.

Eskiyen ve hırpalanan tabaklarınızı atmak yerine yaratıcı fikirleri kullanarak dönüştürebilir dekorasyonun detay noktalarını oluşturabilirsiniz.İster bohem ister klasik isterseniz etnik desenlerle süsleme de yapabilirsiniz. 

kafe dekorasyonu
kafe dekorasyonu

Ayrıcalığı Salaş Tarzda Yakalayın

Günümüzde oldukça yoğun bir şekilde talep gören bohem tarzı kafe dekorunuzda vazgeçilmez unsurunuz olacak.

Klasik, etnik, vintage, romantik tarzların bir arada kullanılması ile oluşan bohem stilini uygulamak sizin için zevk haline dönüşebilir.

Farklı stilleri birlikte kullanmak için ahşap sandalyeleri farklı renklere boyayabilir, eski tencere ya da süzgeçlerden abajur yapabilir merdivenleri ya da manav kasalarını boyayarak kitaplık yerine kullanabilirsiniz.

yeni kafe dekorasyonu
yeni kafe dekorasyonu

Hatta duvarlarda eski kilimleri asarak etnik dokuyu oluştururken modern sehpalarla kullanacağınız Afrika desenleri ile döşenmiş koltuklar gözde olacak.

Ayrıca süs köşesi oluşturarak farklı ülkeleri temsilen eşyalar koyabilir bambudan yapılma nesneler kullanabilirsiniz.

Aydınlatmanın da büyük rol oynadığı dekorasyonda abajurların yanı sıra duvar ışıklandırmaları ile tablolarınıza renk verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir