Kertenkele 52.Bölümüyle Geliyor

13 Şub

ATV televizyon dünyasının en önde gelen kanallarından biridir. Yaptığı diziler, programlar seyirciler tarafından genel olarak beğeniliyor ve izleniyor. ATV’nin Türk seyircisi ile buluşturduğu bir dizi de Kertenkele dizisidir. Usta kadrosu, muazzam oyunculukları ve de ilgi çeken konusu ile yakaladığı kitle onu 52.bölüme kadar getirdi.

kertenkele
kertenkele

Kertenkele seyircilerini eğlendiren bir dizi. Komiklikler ve eğlenceli anlar bir arada yaşanıyor bu dizide. Bu cumartesi ekranlara gelecek olan bölümde de yine seyircileri bol kahkahalı sahneler bekliyor. Kertenkele ve Ünsal ikilisi yine izleyenleri güldürecek. 51.bölümde Bizans kolyesini çalmak için malikaneye gitmişler ve Semih’e yakalanmışlardı. Ama yine kaçmayı başarabilmişlerdi.

kertenkele dizisi
kertenkele dizisi

Kertenkele Köşeye Sıkışıyor

Tüm bunlar olurken Kertenkele’nin unuttuğu bir şey vardır. Çalıntı olan kolyeyi Zehra’ya hediye eder ama Zehra kolyenin çalıntı olduğunu anlar ve delirir. Bu arada Sokrat’ı da unutmamak gerekiyor. Baron’u yok ederek gücünü ispat eden Sokrat’ın yeni hedefinde Kertenkele vardır. Onun için büyük bir intikam planı hazırlamıştır. Kertenkele tüm bunlara cevap olacak 52.bölümüyle Cumartesi ATV’de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir