Kertenkele

28 Ara

Televizyon ekranlarında yayımlanmaya başlayan ve bu yıl ikinci sezon olarak ekrana gelecek sevilen dizilerden birisi de Kertenkele dizisidir. İsim bazı insanlara ilginç gelen ve büyük merak uyandıran Kertenkele dizisi, gerek senaryosu gerekse de oyuncu kadrosu ile kısa sürede insanların sevgili olmuş bir dizi olarak karşımıza çıkıyor.

İmkansız Aşklara Açılan Yelken

Kertenkele
Kertenkele

Yapımcılığını Yalçın Şen, senaristliğini ise Savaş Korkmaz ve Hakan Kandal’ın yaptığı sevilen dizinin başrollerini ise Timur Acar ve Sera Tokdemir paylaşıyor.  İmkansız bir aşkın ilginç hikayesi olarak dikkat çeken dizi de gerek zekası gerekse de sıra dışı yetenekleri sayesinde hiçbir şekilde İstanbul polisi tarafından bir türlü yakalanamayan profesyonel hırsız olan Kertenkele’nin imkansız aşklara açtığı yelkenleri anlatıyor.

Oyuncu kadrosu ile dizi tutkunlarının beğenisini toplayan sevilen dizi ATV ekranlarında seyirci ile buluşuyor.  Aksiyon ve Aşk dolu bu diziyi izlerken kimi zaman gülecek kimi zaman yaşanan aşk dolu sahnelerde duygusal anlar yaşacaksınız. Dizinin bir sonraki bölümü izlemek için haftayı iple çekeceğiniz bu dizi her yaş grubu insanın izleyebileceği aile dizisidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir