Kiralık Aşk Dizi İncelemesi

29 Ara

Kiralık Aşk dizisi yaz ayları içinde iken herkesin oldukça beğenip sevdiği bir dizi. Kısa zamanda oldukça derinden bağlanılan bu dizi herkesin beğeneceği bir türde. Birçok dizinin başladığı bu dönemde Elçin Sangu ve Barış Arduç’un baş rollerinde oynadığı bu dizi romantik komedi tadında . Star Tv ekranlarında yayınlanan Kiralık Aşk dizisi Cuma akşamları saat 20.00 de yayınlanıyor.

Kiralık Aşk Dizisinin Hikayesi

Kiralık Aşk Dizi
Kiralık Aşk Dizi

9 bölümdür ekranlarda olan dizi kısa zamanda geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Eğlenceli tarafının ek olarak romantizminde eksik olmadığı bir dizide Elçin Sangu defne karakterini canlandırıyor. Dizi başında bir kafe de garson olarak çalışan Defne abisinin borcundan dolayı bir işin içine düşüyor. başrol oyuncusu Ömer’in yengesinin teklif ettiği aşk oyununu kabul eden Defne Ömer’e gerçekten aşık oluyor.

Defne başroldeki Barış Arduç’un yani Ömer’in asistanlığını yapmaya başlar. Ömer’de zamanla Defne’den hoşlanmaya başlar. Tüm bu olaylar yaşanırken işler her daim eğlenceli bir yandanda romantik geçen bu diziyi siz de mutlaka kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir