Kış Aylarında Şort Nasıl Giyilir?

4 Şub

Kış aylarında şort giymek iki kez düşündürse de stil sahibi bayanların asla vazgeçmediği bir kombin parçasıdır. Hava koşullarının zorlayıcı etkisi bir yana, şort giymek aslında o kadar da zor bir seçim değildir.

şort giymek
şort giymek

Şort giyiyorsanız eğer kombininize öncelikle şortunuzun kumaşına,desenine, rengine uyumlu olarak bir çorap seçimiyle başlayabilirsiniz. Kilotlu çoraplar ve opak çoraplar ile bacaklarınızı sıcak tutabilir, şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

şort
şort

Uzun diz üstü çizmeler şort kombini için oldukça kullanışlıdır. Sizi hem sıcak tutan hem de şortunuzu rahat ve şık bir şekilde giymenizi sağlayan çizmelerinizi, kazak ve deri mont ile kombinleyebilirsiniz. Kazağı salaş bir model seçmek çok daha yerinde olacaktır.

 Hava Koşulları Sizi Zorlamasın

Yağmurlu havalarda şort giymek biraz riskli olsa da uzun hırkalar ile çevre şartlarını elemiş olursunuz. Yağmur çizmeleriyle çok rahat tamamlayabileceğiniz şort kombini ile günlük hayatınızda bir çok aktiviteye dahil olabilirsiniz.

kışın şort giymek
kışın şort giymek

Hem spor hem şık tarzın vazgeçilmezi olan gömleklerle de kış için şort kombinleri deneyebilirsiniz.Tarzınıza uygun ceket ya da mont ile tamamlayabileceğiniz şort kombinleriniz ile kış aylarında tarzından taviz vermemiş olursunuz.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir