Kösem Sultan Dizisi

4 Kas

Tarihi dönem dizileri muhteşem yüzyıl dizisi ile hayatımızda ve ekranlarda tüm hızı ile yer almaya başladı. Dizilerin oldukça fazla olmasına aldırmayan Star TV yeni sezonda oldukça iddialı bir dizi ile karşımıza çıkıyor. “Kösem Sultan” dizisi henüz söyletirlerin başlamasından itibaren oldukça merak uyandıran bir dizi oldu.

kösem sultan
kösem sultan

Özellikle başrol oyuncunun kim olacağı netliğini uzun süre kazanamaması ile dizi severleri üzdü. Bu konuda çeşitli spekülasyonların olmasının dışında dizi içersinde yer alması düşünülen birçok ünlü ismin adının geçmesi de diziye olan merakı daha da arttırdı. Oldukça maliyetli bir dizi hazırlayan Tims yapım bu dizide son derece iddialı.

oyuncu
oyuncu

Kösem Sultan Kim Olacak?

“Kösem Sultan “ dizisinin en merak edilen konusu ise Kösem Sultan rolünü kimin canlandıracağı idi. Son yapılan açıklamalara göre dizinin ilk dokuz bölümünde Kösem Sultan’ın çocukluğu canlandırılıp sonrasında diziye Kösem Sultan adı ile Beren Saat’in katılacağı oldu. Kösem sultan dışında birçok ünlü isminde yer alacağı dizi şimdiden merakla beklenen diziler arasında adını yazdırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir