Kurumuş Eller İçin Ev Yapımı Losyon

10 May

Doğal yöntemleri kullanarak yaşamak, hayatınıza belirli derece olumlu etkiler yapacaktır. Yaşadığımız dünyada her türlü etkiye maruz kalıyoruz, bu etkilerin olumlu yanları da var, olumsuz yanları da, atılması gereken adımları bunları göz ardı ederek atmalıyız.

el bakımı
el bakımı

Kış mevsiminin negatif etkileri bizler için epey fazladır. En olumsuz yanı kuru soğuk dediğimiz, halk arasında ise ayaz adı verilen dondurucu etkidir. Bu tür havalarda ellerimizin kuruması, cildimizin bu nispette bozulması, son derece normaldir. Bunun önüne geçmek için, kozmetik alanında birçok losyon ve krem mevcuttur. Bu kremleri kullanarak, ellerimizi soğuğun etkisinden kurtarabiliriz.

el bakımı yapmak
el bakımı yapmak

Sağlığınıza Sahip Çıkın

Sadece kozmetik alanı olarak düşünmeyelim losyonları, evimizde kendi başımıza tamamen doğal malzemeleri kullanarak, el koruma losyonu yapabiliriz. Zeytinyağı ve Hindistan cevizi yağının karışımından elde edilecek olan nemlendirici losyon sayesinde, kurumuş elleriniz canlanacak ve bu sayede kışın olumsuz etkilerinden de kurtulmuş olacaksınız. Kozmetik sektöründe yer alan losyonların sağlık yönünden elverişsiz olanları, cildinizde ciddi tahribatlar bırakabilir, bunun önüne geçmek için doğal yolları kullanın ve sağlığınıza sahip çıkın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.