Microsoft, İOS için Geliştirilen Klavye

28 Eki

Daha önce Android kullanıcıları için yayınlanmış olan Hub Keyboard uygulaması İOS platformu kullanıcıları içinde yayınladı.

Microsoft yeni gelişmeler ışında gelişim göstererek teknolojinin ışığında Android ve İOS sürümlerinde kullanılabilecek olan uygulamaları piyasaya sürmeye devam ediyor. Android işletim sistemi için hazırlanmış olup yayınlanan uygulamanın İOS platformu için daha da geliştirilmiş bir versiyonu olan 1,0 sürümü yayınlandı. Daha ararlı bir yapıya sahip olan sürümde klavyenin Android sürümü daha çok fonksiyon taşıyor.

ios
ios

Uygulamanın Özellikleri

İOS platformu kullanıcıları için yayınlanan bu uygulama ücretsizdir. Kısa mesaj ya da e-posta gibi özellikleri sıklıkla kullananlar için kolaylık sağlayan bu uygulama da ayrıca kopyala yapıştır işlemini yapabileceğiniz bir bölümde yer alıyor. Microsoft tarafından görevlendirilen ve projeye imzasını atan Garage Group,  uygulamanın şuan yalnızca İngilizce olarak hazırlanarak ilerleyen zamanlarda dil desteği eklenerek başka dillerde de Hub Keyboard uygulamasını kullanmanın mümkün olacağı bildirdi.

microsoft
microsoft

Klavye uygulaması sayesinde büyük kolaylıkların yaşanacağını bildirilen yetkililer ayrıca belgelerinize, rehberinize ve de diğer kayıtlara kolaylıkla erişip içerik transferi yapılabileceğiniz açıkladılar.

One Reply to “Microsoft, İOS için Geliştirilen Klavye”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir