Paslanmaz Sac Fiyatları

20 Ara

Paslanmaz sac gerek parlaklığa sahip görüntüsü gerek ise uzun kullanım ömrü sayesinde birçok sektöre entegre olabiliyor. Paslanmaz saclar hem dekoratif olması hem de kaliteli olması sayesinde birçoğu sektörde yoğun bir şekilde tercih sebebi haline gelmiştir. Paslanmaz saclar ilk üretimi yapıldığında mat bir görünüme sahip olurlar. Akabinde uygulanan çeşitli müdahale yöntemleri ile parlak bir görünüme kavuşurlar. Parlak görünüme kavuşmasıyla birlikte birçok sektörde kullanılabilir bir hale gelerek kullanım alanları yelpazesinin genişlemesi sağlanıyor.

304 kalite paslanmaz sac

Paslanmaz Sac Kullanım Alanları

Paslanmaz sac fiyatları gerek kullanım alanları gerek ise kullanılan sac tipine göre değişiklik gösterir bir yapıdadır. Yüksek sıcaklık ve mukavemete dayanıklı paslanmaz sac modelleri mutfak, otomotiv, gıda, tıp ve evyelerde sık bir şekilde tercih edilmektedir. Paslanmaz sacların birden fazla modeli ve özelliği bulunduğu için kullanım alanları geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Başlıca kullanım alanları sıralanacak olursa;

  • Petrol tesisleri
  • Petro-kimya
  • Depolama tankları
  • Fırınlar
  • Fotoğraf sanayisi
  • Çamaşır ve bulaşık makineleri
  • Endüstri
  • Gıda fabrikaları

Başta gelen kullanım alanlarıdır. Bu kategoriler haricinde onlarca farklı sektörde ve alanda paslanmaz saclar tercih edilmektedir. 304, 306, 314 gibi kendi içlerinde çeşitlerinin nitelendirildiği isimlere sahiptirler. Her bir çeşidin özelliği farklıdır bu yüzden kullanım alanları da değişir. Doğru paslanmaz sac secimi yapmak, doğru kullanım alanı için önemlidir. Paslanmaz sacların farklı birçok sektörde kullanılabilmesinin en önemli sebepleri sağlam olması, hijyenik olması, kolay temizlenebilir olması ve uzun bir ömre sahip olmasıdır.

Paslanmaz Sac Fiyatları

Paslanmaz sac fiyatları modele göre değişiklik göstermektedir. En sık tercih edilen paslanmaz sac çeşitleri arasında 304, 310 ve 316 modelleri gelmektedir. Her bir numaranın kendine has farklı özelliği bulunur. Örneğin bir tanesi suya dayanıklıyken bir diğeri suya dayanıksız fakat korozyon direnci yüksektir. Paslanmaz sac satın alınmak istendiğinde piyasadaki en ucuz firmalardan birisi Karaca Paslanmaz firmasıdır. Gerek müşteri desteği gerek ise bütçe dostu fiyatları ile müşteri memnuniyetini önemsediğini açık bir şekilde belli etmektedir. Karaca Paslanmaz’ın en uygun fiyatlarla satışını yaptığı sac çeşitlerini incelemek için https://www.karacapaslanmaz.com/fiyat-listesi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir