Samsung Curved Tv’ler

18 May

Samsung firması bilindiği üzere, televizyon teknolojisinde de bilinen bir markadır. Firmanın ürettiği son teknolojilerden bir tanesi de, kavisli ekrana sahip olan curved televizyonlar. Led teknolojisinin de kullanıldığı bu televizyonlarda, derinlik hissinin algılanması üst seviyelerde gerçekleşiyor.

curved tv
curved tv

Curved Tv Özellikleri

Kavisli curved televizyon, üç boyut algısını artırarak ve gözün görme kapasitesine uygun olarak, sanki televizyonun içindeymişsiniz gibi bir his uyanmasına neden oluyor.

Otomatik derinlik iyileştirici özelliği sayesinde, farklı kontrast ve farklı renklerdeki görüntüleri, otomatik olarak düzenler. Böylelikle, gözünüz rahatsız olmadan, televizyon izleme keyfi yaşıyorsunuz.

Televizyonun en güzel özelliklerinden bir tanesi de, renklerin canlı ve gerçeğine uygun olarak gösterilmesi olmuş. Bu sayede sanki ekrandaki görüntüyü canlı yaşıyormuşsunuz gibi bir his uyanıyor.

curved
curved

Peak illuminator özelliği ile ekrandaki en koyu görüntüler bile, optimum parlaklık olarak gösterilebiliyor. Arak bölümdeki led ışıklarını görüntünün koyuluğuna göre ayarlıyor. Bu sayede, karanlıkta çekilen sahneleri bile net bir şekilde görebiliyorsunuz.

Clear motion rate özelliği sayesinde, ekranda gözü rahatsız eden bulanık görüntüler, minimum seviyeye iniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir