Sezonun Renk Raporu

17 Oca

Artık “Kış aylarında koyu renkler giyilir” kuralı yıkıldı. Hatta bu sonbahar-kış sezonu, canlı ve yazı hatırlatan renkleriyle bizleri uzun bir süre, kış moduna sokamayacak kadar renkli. Kışın soğuk ve kasvetli havasını dağıtan bu sıcacık renklerle yeni sezonda alternatifiniz çok.

marsala elbise
marsala elbise

Bu sezon doğanın natürel tonları tasarımlara bohem bir hava katarken, pastel pembeler, ekru tonları, militer yeşil, mavi, bordo ve  kiremit tonları, kırmızı ve turuncu 2016 kışının parlayan renklerinden. Bu canlı renklerin yanı sıra kış beyazı ve her mevsimin rengi siyah yine başrolde. Sezonun renk raporu güçlü kırmızı ile başlıyor ve devam ediyor.

marsala çanta
marsala çanta

Marsala Rengi Özeldir

2015’in rengi olan marsala, kiremite çalan şarap rengi aslında. Ve çok asil bir renk. Son derece kendine özgü bir renk olan marsala bordoyu hatırlatıyor ve siyah ile beraber lüks kumaşlarda kusursuz bir uyum sağlıyor. Bir başka dikkat çeken renk metalik gümüş. Sanki geleceğe ait bir renk, pırıl pırıl parlıyor.

marsala
marsala

Altının o göz alıcı ışıltısına meydan okuyor. Cool bir havası olduğu kesin. Militer yeşil de favorilerden. Sanki kamuflaj rengi. Sezonun sert tavrını temsil eden asker yeşili özellikle kaban gibi üst giyimler için ideal bir renk. Ayrıca elbiselerde de tüm aksesuarlar için çok elverişli bir zemin oluşturuyor. Gösterişli bir kış için mücevher tonları da kış için listemizde. Göz alıcı görüntülere imza atan mücevher rengi tasarımlar, cesur kadınlar için bir alternatif. Özellikle gece şıklığı için bu renklere bir şans vermek lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir